Akcija!

Čiužinys EKSTRA HARD 90×200

140,00

Produkto kodas: E20210510-7 Kategorija:
* Pristatymo kaina 20 EUR, iki laiptinės (namo).
* Prekės iš sandėlio pristatomos per 2-7 d.
* Baldų grąžinti per 14 dienų negalima, jeigu jie nėra brokuoti.
Išmatavimai, cm

90×200

Aukštis, cm

23

Čiužinio kietumas

Kietas – Labai kietas, Kietas – Kietas

Gamybos laikas

5 – 7 savaitės

Aprašymas

Čiužinys EKSTRA HARD 90×200 – spyruoklinis 90 cm pločio čiužinys, suderinantis kokoso pluošto standumą su ortopediniu banguoto poliuretano ir trijų standumo zonų spyruoklių sukeliamu efektu. Labai tinka mėgstantiems keisti miegojimo įpročius priklausomai nuo nuotaikos. Tereikia apversti čiužinį ir standus lovos paviršius taps dar standesnis.
 • Dvipusio kietumo čiužinys: viena pusė kieta, kita labai kieta.
 • Pagerintas kelių kietumo zonų nepriklausomų ANTINOISE spyruoklių blokas. Vidurinėje čiužinio dalyje sukietintos, ties galva ir kojomis sukurtos minkštesnės zonos.
 • Išskirtinis putų poliuretano pjovimo banga būdas, sukuria stuburą tempiantį, masažuojamą ortopedinį efektą.
 • Natūralaus kokoso ir su natūralaus latekso derinys sukuriantis super kietą paviršių vienoje pusėje.
 • Ortopedinės savybės. 9 skirtingo kietumo komforto zonos.
 • Poliuretano putų saugumą ir ekologiškumą patvirtinantis CertiPUR pažymėjimas.
 • Dvipusio kietumo čiužinys: viena pusė kieta, kita labai kieta.
 • Čiužinio storis(aukštis) apie 23 cm.
 • Vienai miegamai vietai nuolatinė leistina apkrova iki 180 kg.
 • Deklaruojamas atitikimas saugumo reikalavimams.

 

 

 

Čiužinio pagrindas: spyruoklių blokas, susidedantis iš 220-240 mm aukščio spyruoklių patalpintų į atskiras 170-175 mm aukščio pakuotes. Spyruoklės tarpusavyje nepriklausomos. Kiekviena spyruoklė suspaudžiama atskirai. Spyruoklių išdėstytos trimis standumo zonomis taip, kad vidurinė čiužinio dalis būtų tvirtesnė ir kietesnė, o galvos ir kojų atramų zonos paminkštintos. Vidurinėje čiužinio zonoje spyruoklės išdėstytos šachmatine tvarka, panašia į bičių korį. Toks išdėstymas ne tik pagerina ortopedinį poveikį, bet ir padidina čiužinio leistiną apkrovą iki 180 kg. Stuburas ramybės metu palaikomas maksimaliai natūralioje padėtyje. Visos spyruoklės yra padidinto tamprumo, gaminamos naudojant pažangiausias technologijas. Spyruoklių blokas iš abiejų pusių apsiūtas neaustine medžiaga SPANBOND-PROTEKT. Taip sumažinama trintis tarp minkštosios dalies ir spyruoklių, užtikrinamas ilgas čiužinio tarnavimo laikas.

 

Čiužinio minkštosios dalies gamybai naudojamas saugios aplinkai, ekologiškos, sertifikuotos poliuretano putos. Jų atitiktis nustatoma pagal patalynėje ir baldų apmušaluose naudojamų poliuretano putų bandymų ir analizės programą CertiPUR. Nevienoda minkštosios dalies konstrukcija abiejose čiužinio pusėse leidžia keisti lovos kietumą. Pakanka apversti čiužinį. Super kieta čiužinio pusė padengta 10 mm storio natūralaus latekso ir kokosų pluošto junginio, su 12 mm storio elastingu padidinto tamprumo putų poliuretano sluoksniu. Minkštesnioji (kieta) čiužinio pusė pagaminta iš 24 mm storio padidinto elastingumo visko-elastinių poliuretano putų sluoksniu, supjautų banga naudojant modernią pjovimo technologiją. Toks pjovimo būdas sukuria papildomą stuburo tempimo efektą nuimama raumenų įtampa, nesijaučia kraujagyslių užspaudimo miegant. Iš viso čiužinys turi 9 skirtingo kietumo komforto zonas.

Čiužinio perimetras (kraštai) sutvirtinti itin elastingu putų poliuretanu pagerina čiužinio eksploatacines savybes. Čiužinio minkštos dalies susitraukimo ir spyruoklių patvarumo bandymai specializuotoje laboratorijoje rodo, kad testuojant su 180 kg apkrova, čiužinys atlaiko 29000 ritinimo ciklus. Tai garantuoja ilgą naudojimo laiką.

Čiužinio užvalkalas

 • Dvipusis, užsegamas užtrauktuku čiužinio užvalkalas. Galima lengvai nuimti ir skalbti. Išskalbtas išsaugo savo savybes.
 • Skirtingi abiejų užvalkalo pusių audiniai sukuria žiemos-vasaros efektą. Viena pusė, trisluoksnė, skirta šiltam miegui šaltuoju metų laikotarpiui. Žieminė pusė dygsniavimo mašina susiūta iš elastingo, malonaus ir minkšto Elite(poliesteris) audinio, sintepono ir neaustinio trikotažinio audinio SPANBOND. Kita pusė – vasarinė. Kvėpuojantis, laidus šilumai trikotažinis audinys BREEZE, tūriniais dygsniais sujungtas su padidinto tankio sinteponu ir neaustine medžiaga SPANBOND užtikriną malonų poilsį karštomis vasaros dienomis.
 • Iš vienos pusės – trijų sluoksnių trikotažinis audinys BREEZE, kuris gerai paskirsto šilumą ir puikiai praleidžia orą. Sudygsniuotas tūriniais dygsniais su 100 g/m2 sinteponu ir neaustine medžiaga SPANBOND tūriniais dygsniais pagal specialią technologiją. Iš kitos pusės – trijų sluoksnių ELITE (poliesteris) medžiaga su 100 g/m2 sintepono sluoksniu ir neaustine medžiaga SPANBOND, sudygsniuota dygsniavimo mašina, pasižyminti puikiu oro pralaidumu.
 • Užvalkalas antistatiškas.
 • Gamybai naudojamos medžiagos atitinka sanitarijos ir higienos reikalavimus.
  Gamintojas: BY

* Jeigu reikalinga papildoma paslauga, įrašykite ją į užsakymo komentarus.
* Čiužinių kiekis sandėlyje nuolat kinta, todėl rekomenduojame prieš užsakant reikalingą modelį, pasitikslinti, ar Jūsų norimas čiužinys yra sandėlyje.
* Čiužinių gamyboje naudojamos minkštos elastingos medžiagos, dėl kurių pateikti išmatavimai gali skirtis +/- 2-3cm nuo pateiktų aprašyme.
* Spalvos internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo realios spalvos dėl nustatymų jūsų kompiuteryje, telefone, planšetėje.
* Nuotraukos internetinėje parduotuvėje yra demonstracinio pobūdžio ir gali šiek tiek nesutapti su realia baldų išvaizda.
* Baldus pristatome iki laiptinės ar namo, arba iki kur gali privažiuoti mūsų krovininis transportas.
* Teikiama užnešimo paslauga: 1 aukštas – 10 eurų. Baldų pakėlimas liftu - 20 eurų.