Akcija!

Čiužinys EKSTRA STRONG 120×200

130,00

Produkto kodas: eta-CIUZ-0005-1 Kategorija:
* Pristatymo kaina 20 EUR
* Prekės iš sandėlio pristatomos per 2-7 d.
* Baldų grąžinti per 14 dienų negalima, jeigu jie nėra brokuoti.
Išmatavimai, cm

120×200

Aukštis, cm

23

Čiužinio kietumas

Kietas – Vidutinis

Gamybos laikas

4 – 7 savaitės

Aprašymas

Čiužinys EKSTRA STRONG 120×200 – kietas ir patogus 120 cm pločio dvipusis čiužinys, turintis ortopedinį poveikį ir 7 anatomines minkštumo zonas. Jei mėgstate miegoti ant kieto čiužinio EKSTRA STRONG 120×200 puikus pasirinkimas. Viena čiužinio pusė kieta, kita vidutinio kietumo. Užtenka apversti čiužinį ir lovos kietumas pasikeis.
 • Ortopedinis poveikis su 7 komforto zonomis.
 • Žiemos vasaros efektas.
 • Čiužinys dvipusis. Viena pusė vidutiniškai kieta, kita – kieta.
 • Čiužinio aukštis apie 23 cm.
 • Leistina nuolatinė apkrova miegamai vietai – 180 kg.
 • Putų poliuretano sertifikatas Certi PUR.
 • Saugos normų atitikties deklaracija.
 • Gaminamas įvairių dydžių.

 

Ortopedinis poveikisNepriklausomų spyruoklių blokas

Kokoso pluošto sluoksnis

Natūralaus latekso sluoksnis

Leistina apkrova 180 kg

Dvipusis čiužinys

Galimi įvairūs dydžiai

Neaustinis audinys

CertiPUR sertifikatas

 

 

Čiužinį sudaro padidinto elastingumo nepriklausomų ANTINOISE spyruoklių blokas ir minkštoji dalis iš natūralaus latekso, kokosų pluošto bei labai elastingo putų poliuretano junginio. Spyruoklių bloką sudaro 220-240 mm aukščio didelio elastingumo spyruoklės supakuotos į atskirus 170-175 mm aukščio maišelius. Kiekviena spyruoklė dirba nepriklausomai nuo kitos ir maksimaliai prisitaiko prie kūno svorio. Aukštos, kintančio standumo spyruoklės, patalpintos atskirose apsauginėse pakuotėse išskirtinė modelio savybė. Tai sukuria stuburui natūralią padėtį ramybės metu ir puikią atramą kūnui prie maksimalių leistinų apkrovų. Spyruoklių blokas iš abiejų pusių apsiūtas neaustine medžiaga „SPANBOND-PROTEKT“, izoliuojančią spyruoklinį bloką nuo čiužinio užpildų. Tai sumažina jo trintį ir prailgina čiužinio tarnavimo laiką.

Čiužinio minkštoji dalis iš abiejų pusių užpildyta skirtingai. Iš vienos pusės minkšta čiužinio dalis pagaminta iš 24 mm storio padidinto elastingumo poliuretano putų. Taikant unikalią pjovimo technologiją „banga“ sukuriamas „ištempimo“ ir masažo efektas stuburui. Šis čiužinio pusė vidutinio kietumo. Kietosios čiužinio pusės minkšta dalis pagaminta iš natūralaus 10 mm storio latekso ir kokosų pluošto derinio, suteikiančio papildomą standumą ir 12 mm storio labai elastingas putų poliuretano sluoksnio. Kokoso pluošto panaudojimas šioje čiužinio pusėje tolygiai paskirsto apkrovą per visą čiužinio paviršių ir suteikia kryptinę atramą stuburui. Čiužinio kraštai visu perimetru sutvirtinti elastingu putų poliuretano sluoksniu pagerina jo eksploatacines savybes. Poliuretano putos, naudojamos čiužinio gamybai atitinka ekologijos ir saugumo reikalavimus, patvirtintus CertiPUR-US® sertifikatu. Specializuotoje laboratorijoje atlikti čiužinio minkštos dalies susitraukimo ir spyruoklių patvarumo bandymai rodo, kad čiužinys atlaiko 180 kg apkrovos 29000 ritinimo ciklų. Tokie rezultatai patvirtina ilgą čiužinio tarnavimo laiką.

Čiužinio užvalkalas

 • Užvalkalas nuimamas, susegamas užtrauktuku.
 • Užvalkalą galima skalbti.
 • Užvalkalas dvipusis. “Žiemos-vasaros” funkcija, panaudojant dviejų tipų audinius. Viena pusė – megztas trijų sluoksnių audinys BREEZE,su padidintu šilumos laidumu, puikia oro cirkuliacija, tinkantis vasaros laikotarpiui.Susiūtas dygsniavimo mašina su 100 g/m2 sinteponu ir neaustine medžiaga „SPANBOND“ tūriniais dygsniais taikant specialią technologiją. Kita čiužinio pusė sudygsniuota iš malonaus liesti Elite (poliesterio) audinio, 100 g/m2 sintepono, didelio tankio poliuretano putų ir neaustinės medžiagos „SPANBOND“ sluoksnių, siūnant dygsniavimo mašina. Ši užvalkalo pusė ideali šaltuoju metų laikotarpiu.
 • Antistatiškas audinys.
 • Visos gamybai naudojamos medžiagos saugios!
  Gamintojas: BY

Plaunamas užvalkalas

Antistatinis užvalkalas

Nuimamas užvalkalas

Antialerginis užvalkalas

Breeze audinys su padidintu oro laidumu

* Jeigu reikalinga papildoma paslauga, įrašykite ją į užsakymo komentarus.
* Čiužinių kiekis sandėlyje nuolat kinta, todėl rekomenduojame prieš užsakant reikalingą modelį, pasitikslinti, ar Jūsų norimas čiužinys yra sandėlyje.
* Čiužinių gamyboje naudojamos minkštos elastingos medžiagos, dėl kurių pateikti išmatavimai gali skirtis +/- 2-3cm nuo pateiktų aprašyme.
* Spalvos internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo realios spalvos dėl nustatymų jūsų kompiuteryje, telefone, planšetėje.
* Nuotraukos internetinėje parduotuvėje yra demonstracinio pobūdžio ir gali šiek tiek nesutapti su realia baldų išvaizda.
* Baldus pristatome iki laiptinės ar namo, arba iki kur gali privažiuoti mūsų krovininis transportas.
* Teikiama užnešimo paslauga: 1 aukštas – 10 eurų. Baldų pakėlimas liftu - 20 eurų.