Akcija!

Čiužinys EKSTRA STRONG 160×200

160,00

Produkto kodas: eta-CIUZ-0005 Kategorija:
* Pristatymo kaina 20 EUR, iki laiptinės (namo).
* Prekės iš sandėlio pristatomos per 2-7 d.
* Baldų grąžinti per 14 dienų negalima, jeigu jie nėra brokuoti.
Išmatavimai, cm

160×200

Aukštis, cm

23

Čiužinio kietumas

Kietas – Vidutinis

Gamybos laikas

4 – 7 savaitės

Aprašymas

TURIME SANDĖLYJE

Čiužinys EKSTRA STRONG 160×200 – patogus kietas dvipusis čiužinys su ortopediniu efektu, turintis 7 anatomines minkštumo zonas. Viena čiužinio pusė kieta, kita vidutinio kietumo. Jei mėgstate miegoti ant kieto čiužinio EKSTRA STRONG 160×200 puikus pasirinkimas.

 • Ortopedinis poveikis su 7 komforto zonomis.
 • Čiužinys dvipusis. Viena pusė kieta, kita – vidutiniškai kieta.
 • Čiužinio aukštis apie 23 cm.
 • Leidžiama nuolatinė apkrova vienai miegamai vietai – 180 kg.
 • Atitikties saugos normoms deklaracija.
 • Gaminamas įvairių išmatavimų.

Ortopedinis poveikisNepriklausomų spyruoklių blokas

Kokoso pluošto sluoksnis

Natūralaus latekso sluoksnis

Leistina apkrova 180 kg

Dvipusis čiužinys

Galimi įvairūs dydžiai

Neaustinis audinys

CertiPUR sertifikatas

 

 

Priklausomai nuo savijautos, užtenka apversti čiužinį ir lovos kietumas pasikeičia. Čiužinys sudarytas iš padidinto elastingumo ANTINOISE nepriklausomų spyruoklių bloko ir labai elastingo putų poliuretano, kokosų pluošto ir natūralaus latekso sluoksnių junginio. Išskirtinės modelio savybės – aukštos, kintančio standumo spyruoklės, patalpintos atskirose apsauginėse pakuotėse, skirtingo kietumo pusės ir dvipusis užvalkalas sukuriantis žiemos-vasaros efektą. ANTINOISE nepriklausomų spyruoklių bloką sudaro 220-240 mm aukščio didelio elastingumo spyruoklės supakuotos į atskirus 170-175 mm aukščio maišelius. Kiekviena spyruoklė dirba nepriklausomai nuo kitos ir maksimaliai prisitaiko prie kūno svorio. Tokia technologija sukuria puikią atramą kūnui ir prie didelių leistinų apkrovų, tuo pačiu suteikdama stuburui natūralią padėtį ramybės metu. Visas spyruoklių blokas iš dviejų pusių apsiūtus neaustine medžiaga „SPANBOND-PROTEKT“, kuri izoliuoja spyruoklinį bloką nuo čiužinio užpildų, taip sumažindama jo trintį ir prailgindama tarnavimo laiką.

Čiužinio minkštos dalies užpildymas abiejose pusėse skirtingas. Kietojoje čiužinio pusėje panaudotas natūralaus 10 mm storio latekso ir kokosų pluošto derinys, suteikiantis papildomą standumą, bei 12 mm storio labai elastingas putų poliuretanas. Kokoso pluošto dėka šioje čiužinio pusėje tolygiai paskirstoma apkrova per visą čiužinio paviršių suteikdama kryptinę atramą stuburui. Iš kitos pusės čiužinio minkšta dalis pagaminta iš 24 mm storio padidinto elastingumo poliuretano putų, taikant unikalią pjovimo technologiją „banga“. Pjaunant tokiu būdu stuburui sukuriamas „ištempimo“ ir masažo efektas. Šis čiužinio pusė vidutinio kietumo. Elastingu putų poliuretanu sutvirtintas čiužinio perimetras (kraštai) pagerina jo eksploatacines savybes. Poliuretano putos, naudojamos čiužinio gamybai, turi CertiPUR-US® sertifikatą, kuris rodo, kad produktas atitinka ekologijos ir saugumo reikalavimus. Čiužinio minkštos dalies susitraukimo ir spyruoklių patvarumo bandymai, atlikti specializuotoje laboratorijoje parodė, kad čiužinys atlaiko 29000 būgno, kurio apkrova 180 kg, ritinimo ciklų. Bandymo rezultatai patvirtina ilgą tarnavimo laiką.

Čiužinio užvalkalas

 • Nuimamas užtrauktuku užsegamas dvipusis užvalkalas.
 • Pagamintas iš antialerginės medžiagos.
 • Galima skalbti.
 • Antistatiškas audinys.
 • Užvalkalas pagamintas su “žiemos-vasaros” funkcija iš dviejų tipų audinių. Vienoje pusėje megztas trijų sluoksnių audinys BREEZE, turintis padidintą šilumos laidumą ir puikią oro cirkuliaciją puikiai tinkantis vasaros laikotarpiu. Audinys susiūtas dygsniavimo mašina su 100 g/m2 sinteponu ir neaustine medžiaga „SPANBOND“ tūriniais dygsniais naudojant specialią technologiją. Kita užvalkalo pusė pagaminta iš Elite (poliesterio) audinio, su100 g/m2 sintepono, didelio tankio poliuretano putų ir neaustinės medžiagos „SPANBOND“ sluoksnių, susiūtų dygsniavimo mašina. Šią užvalkalo pusę malonu liesti, ideali šaltuoju metų laikotarpiu.
 • Visos gamybai naudojamos medžiagos saugios!
  Gamintojas: BY

Plaunamas užvalkalas

Antistatinis užvalkalas

Nuimamas užvalkalas

Antialerginis užvalkalas

Breeze audinys su padidintu oro laidumu

* Jeigu reikalinga papildoma paslauga, įrašykite ją į užsakymo komentarus.
* Čiužinių kiekis sandėlyje nuolat kinta, todėl rekomenduojame prieš užsakant reikalingą modelį, pasitikslinti, ar Jūsų norimas čiužinys yra sandėlyje.
* Čiužinių gamyboje naudojamos minkštos elastingos medžiagos, dėl kurių pateikti išmatavimai gali skirtis +/- 2-3cm nuo pateiktų aprašyme.
* Spalvos internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo realios spalvos dėl nustatymų jūsų kompiuteryje, telefone, planšetėje.
* Nuotraukos internetinėje parduotuvėje yra demonstracinio pobūdžio ir gali šiek tiek nesutapti su realia baldų išvaizda.
* Baldus pristatome iki laiptinės ar namo, arba iki kur gali privažiuoti mūsų krovininis transportas.
* Teikiama užnešimo paslauga: 1 aukštas – 10 eurų. Baldų pakėlimas liftu - 20 eurų.