Akcija!

Čiužinys EXTRA STRONG 180×200

179,00

Išmatavimai, cm

180×200

Aukštis, cm

24

Gamintojas

Baltarusija

Pristatymo laikas

Iki 14 dienų

Čiužinio kietumas

Kietas – Vidutinis

Produkto kodas: eta-CIUZ-0005-3 Kategorijos: ,
Baldų grąžinti per 14 dienų negalima, jeigu jie nėra brokuoti.
Spalvos internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo realios spalvos.

Aprašymas

Čiužinys EXTRA STRONG 180×200 – tai kietas dvipusis čiužinys, pasižymintis ortopediniu efektu, turintis 7 anatomiškai išdėstytas minkštumo zonas. Abi čiužinio pusės yra skirtingo kietumo – kieta ir vidutinio kietumo. Mėgstantiems gulėti ant kieto čiužinio – EXTRA STRONG 180×200 yra tinkamas pasirinkimas.

 

 • Ortopedinis 7 komforto zonų poveikis;
 • Dvipusio čiužinio privalumai: kieta ir vidutiniškai kieta pusės;
 • Čiužinio aukštis siekia 24 cm;
 • Maksimali leidžiama vienos miegamosios vietos apkrova – 180 kg;
 • Saugos normų atitikties deklaracija;
 • Galimi įvairūs išmatavimai;

Ortopedinis poveikisNepriklausomų spyruoklių blokas

Kokoso pluošto sluoksnis

Natūralaus latekso sluoksnis

Čiužinio aukštis 24 cm

Leistina apkrova 180 kg

Dvipusis čiužinys

Galimi įvairūs dydžiai

Neaustinis audinys

CertiPUR sertifikatas


 

Kad pasirinkti lovos kietumą, čiužinį užtenka apversti. Čiužinį sudaro padidinto elastingumo nepriklausomų spyruoklių blokas ANTINOISE ir ypatingai elastingo putų poliuretano, natūralaus latekso ir kokosų pluošto sluoksnių junginys. Išskirtinės šio čiužinio savybės – kintančio standumo aukštos spyruoklės, išdėstytos atskirose apsauginėse pakuotėse, čiužinio pusių skirtingas kietumas ir dvipusis užvalkalas, suteikiantis žiemos-vasaros efektą. ANTINOISE spyruoklių blokas sudarytas iš 220-240 mm didelio elastingumo aukštų spyruoklių, supakuotų į atskirus 180-185 mm aukščio maišelius. Kiekviena spyruoklė spyruokliuoja nepriklausomai nuo kitos, tokiu būdu maksimaliai prisitaikant prie kūno svorio. Ši technologija sukuria stabilią atramą kūnui nepriklausomai nuo jo svorio (max iki 180 kg) , stuburui suteikiama natūrali padėtis ramybės metu. Spyruoklių blokas iš abiejų pusių yra apsiūtas neaustine medžiaga „SPANBOND-PROTEKT“. Ši medžiaga izoliuoja spyruokles nuo čiužinio užpildų, sumažina jo nusidėvėjimą ir taip prailgina čiužinio tarnavimo laiką.

 

Minkštoji dalis abiejose čiužinio pusėse užpildyta skirtingai. Kietajai pusei naudojamas natūralus 10 mm storio kokosų ir latekso pluoštų derinys, kuris skirtas padidinti standumą, taip pat 12 mm storio putų poliuretanas, suteikiantis elastingumo. Šioje čiužinio pusėje kokoso pluoštas tolygiai paskirsto apkrovą visame gaminio paviršiuje taip suteikdamas palaikymą stuburui. Minkštoji (vidutinio kietumo) čiužinio dalis pagaminta iš 24 mm storio padidinto elastingumo poliuretano putų, naudojant išskirtinę pjovimo technologiją „banga“. Gaminant tokiu būdu, čiužinys suteikia stuburui „ištempimo“ ir masažo efektą. Čiužinio perimetras (kraštai) yra sutvirtinti elastingu putų poliuretanu. Visos šios technologijos ir medžiagos gerina čiužinių eksploatacines savybes. Poliuretano putoms suteiktas CertiPUR-US® sertifikatas, įrodantis produkto atitiktį ekologijos ir saugumo reikalavimams. Čiužinio užpildų ir spyruoklių patvarumo bandymai specializuotoje laboratorijoje įrodė, kad čiužinys atlaiko 29000 būgno ritinimo ciklų esant 180 kg apkrovai. Bandymo rezultatai rodo čiužinių ilgą tarnavimo laiką.

Čiužinio užvalkalas

 • Užtrauktuku užsegamas dviejų pusių užvalkalas, kuris nusiima;
 • Medžiaga antialerginė;
 • Galima skalbti.
 • Antistatiškas audinys.
 • Užvalkalas turi “žiemos-vasaros” funkciją. Viena užvalkalo pusė megzta kaip trijų sluoksnių audinys BREEZE. Ši užvalkalo pusė vasaros laikotarpiu tinkama dėl padidinto šilumos laidumo ir puikios oro cirkuliacijos. Audinys susiūtas dygsniavimo mašina su 100 g/m2 sinteponu ir neaustine medžiaga „SPANBOND“ tūriniais dygsniais naudojant specialią technologiją. Kita užvalkalo pusė pasiūta iš Elite (poliesterio) audinio, su100 g/m2 sintepono, didelio tankio poliuretano putų ir neaustinės medžiagos „SPANBOND“ sluoksnių, susiūtų dygsniavimo mašina. Ši užvalkalo pusė idealiai tinkama šaltuoju metų laikotarpiu.
 • Visos čiužinių gamybai naudojamos medžiagos patikrintos ir saugios!

Plaunamas užvalkalas

Antistatinis užvalkalas

Nuimamas užvalkalas

Antialerginis užvalkalas

Breeze audinys su padidintu oro laidumu


Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Čiužinys EXTRA STRONG 180×200”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *