Akcija!

Čiužinys ROYAL LUX 160×200

191,00

Išmatavimai, cm

160×200

Aukštis, cm

26

Gamintojas

Baltarusija

Pristatymo laikas

Iki 14 dienų

Čiužinio kietumas

Kietas – Vidutinis

Produkto kodas: eta-CIUZ-0015 Kategorijos: ,
Baldų grąžinti per 14 dienų negalima, jeigu jie nėra brokuoti.
Spalvos internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo realios spalvos.

Aprašymas

Čiužinys ROYAL LUX 160×200 – tai moderni oro pralaidumo sistema AirFlow, aukščiausia kokybė ir ortopedinis efektas vienoje vietoje. 160 cm pločio čiužinys išsiskiria savo dideliu storiu (26 cm). Masažo ir stuburo tempimo efektas miego metu atpalaiduoja raumenis, išlaiko jų elastingumą, neužspaudžia kraujagyslių. Parinktas stuburo apkrovos paskirstymas patogiai ilsėtis ir miegoti.
 • Skirtingo kietumo pusių čiužinys. Kietas-vidutinio kietumo
 • Net 26 cm čiužinio aukštis!
 • 180 kg leistinas svoris vienai miegamai vietai
 • Padidinto elastingumo ir kintamo standumo ANTINOISE spyruoklės. Kiekviena spyruoklė patalpinta atskiroje pakuotėje. Visas spyruoklių blokas uždengtas neaustine medžiaga SPANBOND-PROTECT.
 • Vienoje pusėje (kietojoje) čiužinio minkšta dalis sustiprinta kokoso pluošto ir natūralaus latekso sluoksniais suteikiančiais papildomą standumą.
 • Kita minkštesnė čiužinio pusė iš padidinto elastingumo poliuretano putų. Čiužinio paviršius šioje pusėje banguotas
 • Ortopedinis čiužinio poveikis, pasireiškiantis stuburo tempimo masažo efektu
 • 11 skirtingo minkštumo zonų

 

Nepriklausomos spyruoklėsKokoso pluoštasNatūralus lateksasOrtopedinės savybėsAntialergiškasGera oro cirkuliacijaDvipusisLeistina 180 kg apkrova vienai vietaiNeaustinio audinio sluoksnisCertiPUR sertifikatas


 

Čiužinio pagrindą sudaro spyruoklių blokas ir minkštoji dalis. 220-240 mm aukščio padidinto tamprumo ir kintamo elastingumo spyruoklės dalinai suspaustoje patalpintos į atskirus 180-185 mm aukščio paketus, neturi sąlyčio viena su kita. Kiekviena spyruoklė dirba atskirai, užtikrindama taškinį kūno palaikymą, o kartu su minkštąja dalimi už-tikrina patogią atramą kūnui net ir prie maksimalių leistinų apkrovų. Tuo pačiu metu stuburui palaikoma maksimaliai natūrali padėtis ramybės metu. Spyruoklių išdėstymas parinktas taip, kad pakietintų vidurinę čiužinio dalį, o galvos ir kojų atramos zonos būtų minkštesnės. Tai užtikrinamas ortopedinis čiužinio efektas. Spyruoklių blokas blokas nuo minkštosios dalies izoliuotas apsiuvus jį iš abiejų pusių padidinto tankio atsparia nusidėvėjimui neaustine medžiaga „SPANBOND-PROTEKT“. Taip maksimaliai sumažinta trintis tarp spyruoklių ir minkštosios dalies užtikrina ilgą jo tarnavimo laiką.

 

Minkštoji čiužinio dalis pagaminta iš ekologiškų, saugių aplinkai poliuretano putų. Tai patvirtina atitikimas nepriklausomai patalynėje ir baldų apmušaluose naudojamų poliuretano putų bandymų ir analizės programai CertiPUR. Skirtingas minkštosios dalies užpildymas abiejose pusėse suteikia galimybę keisti lovos kietumą, tiesiog apverčiant čiužinį. Kietosios čiužinio pusės minkšta dalis pagaminta iš natūralaus 10 mm storio latekso ir kokosų pluošto derinio, kartu su 12 mm storio labai elastingų putų poliuretano sluoksniu. Šioje čiužinio pusėje kokoso pluošto dėka apkrova pasiskirsto tolygiai per visą čiužinio paviršių, tuo pačiu dėl skirtingo kietumo spyruoklių suteikdama kryptinę atramą stuburui. Minkštesnioji čiužinio pusė padengta 24 mm storio padidinto elastingumo poliuretano putų sluoksniu, subanguotų taikant pjovimo technologiją „banga“. Toks pjovimo būdas kartu sukuria papildomas anatomines minkštumo zonas. Miego metu neapspaudžiamos kraujagyslės, atsipalaiduoja raumenys, jaučiamas masažo efektas. Itin elastingu putų poliuretanu sutvirtintas visas čiužinio perimetras (kraštai) pagerina ir komfortą, ir čiužinio eksploatacines savybes. Specializuotoje laboratorijoje atlikti čiužinio minkštos dalies susitraukimo ir spyruoklių patvarumo bandymai patvirtina ilgą jo tarnavimo laiką. Atliktas testavimas su 180 kg apkrova rodo, kad čiužinys atlaiko 29000 tokio svorio ritinimo ciklus.

Čiužinio užvalkalas

 • Gero oro pralaidumo užvalkalas su masažo efektu.
 • Keturi sluoksniai: Gracia/Elite audinys, oro tarpa suteiantis sintepono medžiagos sluoksnis, labai elastingo poliuretano putų sluoksnis ir SPANBOND-PROTECT neaustinis trikotažinis audinys.
 • Funkcija Žiema – vasara. Vienoje čiužinio pusėje viršutinis sluoksnis pasiūtas iš Gracia audinio, kitoje iš audinio Elite.
 • Švelnus, gerai praleidžiantis šilumą ir sugeriantis drėgmę Gracia audinys užtikrina gaivų poilsį vasaros metu.
 • Elastiškas, minkštas Elite audinys maloniai šildo žiemą.
 • Gracia-Elite audinys (poliesteris), kamšalas iš poliesterio 100 g / m2, labai elastingo poliuretano putų sluoksnis ir neaustinis audinys iš didelio tankio SPANBOND-PROTECT 3D perimetro tinklelis vėdinimo sistemai.
 • Funkcija Žiema – vasara.
 • Erdvinis tinklelis AirFlow visu perimetru pagerina oro cirkuliaciją.
 • Galima skalbti, išskalbtas išsaugo pirmines savybes.
 • Užvalkalas lengvai nuimamas. Dvigubas užtrauktukas padalinantis čiužinio užvalkalą į tris dalis, palengvina jo plovimą ir priežiūrą.
 • Galima skalbti aukštoje temperatūroje.
 • Pagamintas iš antistatiškų ir antialergiškų medžiagų.

Užvalkalas turi užtrauktuką. Antialerginės medžiagos Daugiasluoksnis


Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Čiužinys ROYAL LUX 160×200”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *