Akcija!

Miegamojo lova FLORENCIJA 160, IŠPARDAVIMAS

250,00

Produkto kodas: eta-MLOV-9-1 Kategorijos: , ,
Nemokamas pristymas iki lauko durų.
Baldų grąžinti per 14 dienų negalima, jeigu jie nėra brokuoti.
Spalvos internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo realios spalvos.
Ilgis, cm

220

Plotis, cm

169

Sienelės aukštis, cm

100

Miegama dalis, cm

160×200

Pakėlimo mechanizmas

Taip

Patalynės dėžė

Taip

Čiužinys

Parduodamas atskirai

Pristatymo laikas

Iki 10 dienų

Aprašymas

Lova FLORENCIJA su pakėlimo mechanizmu – tai nuostabus baldas, kuris leidžia racionaliai panaudoti kambario erdvę.
Pagrindinis šios dvigulės lovos ypatumas yra patogus pakėlimo mechanizmas. Po juo yra talpi dėžė laikyti patalynę ir kitus miegui skirtus daiktus. Ši miegamojo daiktų niša gali Jums padėti apsispręsti, ar reikalingi papildomi baldai patalynės laikymui.

Nepakartojamą baldo stilių sukuria dizaino lakoniškumas ir elegancija. Aukšta dekoratyvinė nugarėlė suteikia lovai patrauklumo ir patogumo. Baldas atrodo reprezentatyviai dėka universalaus dizaino, yra priderinamas įvairiuose interjeruose. Minkštas galvūgalis suteikia komforto jausmą ir yra nepakeičiamas skaitant knygas lovoje prieš miegą.

Mūsų parduotuvėje čiužinių pasirinkimas yra tikrai didelis. Šiuolaikiniai ortopediniai čiužiniai garantuoja Jums maksimalų komfortą ir poilsį. Ši lova tarnauja ilgai, nes yra tinkamai surinkta. Prie gaminio yra pateikta kokybiška surinkimo instrukcija.

Lovos apmušalų medžiagą galite pasirinkti, taip pat ir spalvų pasirinkimas yra didelis. Visos mūsų siūlomos apmušalų medžiagos yra kokybiškos, atsparios nešvarumams ir yra malonios liesti. Tokiu būdu Jus galite susikurti Jums patinkančią lovą, kuri idealiai tiks Jūsų interjere.

 

Jums taip pat gali patikti…