Akcija!

Miegamojo lova Prestižas 180 su čiužiniu

520,00

Produkto kodas: eta-MLOV-10-3-1 Kategorijos: ,
Nemokamas pristymas iki lauko durų.
Baldų grąžinti per 14 dienų negalima, jeigu jie nėra brokuoti.
Spalvos internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo realios spalvos.
Ilgis, cm

219

Plotis, cm

194

Sienelės aukštis, cm

122

Miegama dalis, cm

180×200

Pakėlimo mechanizmas

Taip

Patalynės dėžė

Taip

Čiužinys

Parduodamas atskirai

Gamintojas

Baltarusija

Pristatymo laikas

Iki 10 dienų, jei prekė yra sandėlyje

Aprašymas

Miegamojo lova PRESTIŽAS 180 sukurta naudojant šiuolaikinius dizaino sprendimus. Pakilusi virš grindų lova suteiks kambariui lengvumo įspūdį.Ši įdomi savo struktūra ir išvaizda lova pasižymi tam tikromis ypatybėmis ir privalumais.

Minkštas galvūgalis su lenktomis ir grakščiomis linijomis stebina savo forma ir dydžiu. Tuo pačiu ir pakeltas lovos pagrindas suteikia lovai karališko didingumo. Aukšto ir minkšto galvūgalio rombų ornamentika apjungia savyje išlaikytą klasikinį stilių, jaukumą ir komfortą.

Keturių sluoksnių putlus, minkštas ir malonus liečiant ornamentuotas uždangalas pagamintas iš baldinės medžiagos, vieno sluoksnio sintepono, super elastingo putų poliuretano ir padidinto tvirtumo neaustinės medžiagos “SPANBONDPROTEKT”. Visos šios medžiagos yra tvirtos, pasižymi geru oro pralaidumu, antistatinėmis ir antialerginėmis savybėmis, turi Baltarusijos Respublikos higienos sertifikatą.

Lovos pagrindas – tai pati svarbiausia gaminio dalis, atsakinga už miego ir poilsio kokybę. Dvigulė miegamoji vieta yra erdvi ir jauki. Lovos karkasas pagamintas iš metalinio profilio, padengto aukštos kokybės polimerine danga, garantuojančia gaminio ilgaamžiškumą ir tvirtumą. Lanksčios medinės lamelės yra elastingos ir pasitarnauja kaip papildomai amortizuojantis pagrindas, kuris užtikrina patogesnę čiužinio padėtį Jūsų kūno atžvilgiu ir suteikia ortopedinį efektą. Toks lovos pagrindas puikiai praleidžia orą ir leidžia čiužiniui kvėpuoti. Lovoje įrengtas pakėlimo mechanizmas dujų keltuvo principu, taip pat yra įrengta talpa susidėti patalynei ir kitiems miego atributams.

Papildomą minkštumą ir apimtis lovos šonuose suteikia super elastingo putų poliuretano sluoksnis kartu su ketursluoksniu uždangalu. Lovos suapvalinti kampai suteikia saugumo pojūtį ir leis Jums išvengti galimų traumų.

Tvirtos ir patikimos pakilusios lovos atramos suprojektuotos taip, kad jų nesimato iš jokios pusės. Ši lova taip pat netvirtinama: prie sienos ir tai yra didelis baldo privalumas, leidžiantis keisti lovos vietą kambaryje. Patogu palaikyti tvarką po lova. Galima padidinti levituojančios lovos efektą įrengiant papildomą apšvietimą, kuris gali būti labai efektingas Jūsų miegamajame.

Miegamojo lovos PRESTIŽAS 180 tvirtumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą suteikia gamybos metu naudojamos medžiagos: patentuotas metalinis pagrindas su dujų keltuvo principu, Austriškas akmuo KRONOSPAN, kokybiški baldiniai audiniai, sertifikuotas CertiPUR putų poliuretanas. Visos šios medžiagos yra saugios ir ekologiškos.

Levituojanti Lova PRESTIŽAS 180 tikrai papuoš Jūsų miegamąjį!

Jums taip pat gali patikti…