Akcija!

Miegamojo lova Prestižas 140

240,00

Produkto kodas: eta-MLOV-10-1 Kategorijos: ,
* Pristatymo kaina 20 EUR
* Prekės iš sandėlio pristatomos per 2-7 d.
* Baldų grąžinti per 14 dienų negalima, jeigu jie nėra brokuoti.

Galima rinktis iš: Barhat 03, Barhat 09, Barhat 10, Barhat 18.

 

Ilgis, cm

219

Plotis, cm

154

Sienelės aukštis, cm

122

Miegama dalis, cm

140×200

Pakėlimo mechanizmas

Taip

Patalynės dėžė

Taip

Čiužinys

Parduodamas atskirai

Gamybos laikas

4 – 6 savaitės

Aprašymas

SPALVOS PASIRINKIMĄ ĮRAŠYKITE Į UŽSAKYMO KOMENTARUS.

GALIMA RINKTIS IŠ AUDINIŲ:
BARHAT 03
BARHAT 09
BARHAT 10
BARHAT 18

 

Miegamojo lova PRESTIŽAS 140 sukurta naudojant šiuolaikinius dizaino sprendimus. Pakilusi virš grindų lova suteiks kambariui lengvumo įspūdį.Ši įdomi savo struktūra ir išvaizda lova pasižymi tam tikromis ypatybėmis ir privalumais.

Minkštas galvūgalis su lenktomis ir grakščiomis linijomis stebina savo forma ir dydžiu. Tuo pačiu ir pakeltas lovos pagrindas suteikia lovai karališko didingumo. Aukšto ir minkšto galvūgalio rombų ornamentika apjungia savyje išlaikytą klasikinį stilių, jaukumą ir komfortą.

Keturių sluoksnių putlus, minkštas ir malonus liečiant ornamentuotas uždangalas pagamintas iš baldinės medžiagos, vieno sluoksnio sintepono, super elastingo putų poliuretano ir padidinto tvirtumo neaustinės medžiagos “SPANBONDPROTEKT”. Visos šios medžiagos yra tvirtos, pasižymi geru oro pralaidumu, antistatinėmis ir antialerginėmis savybėmis, turi Baltarusijos Respublikos higienos sertifikatą.

Lovos pagrindas – tai pati svarbiausia gaminio dalis, atsakinga už miego ir poilsio kokybę. Dvigulė miegamoji vieta yra erdvi ir jauki. Lovos karkasas pagamintas iš metalinio profilio, padengto aukštos kokybės polimerine danga, garantuojančia gaminio ilgaamžiškumą ir tvirtumą. Lanksčios medinės lamelės yra elastingos ir pasitarnauja kaip papildomai amortizuojantis pagrindas, kuris užtikrina patogesnę čiužinio padėtį Jūsų kūno atžvilgiu ir suteikia ortopedinį efektą. Toks lovos pagrindas puikiai praleidžia orą ir leidžia čiužiniui kvėpuoti. Lovoje įrengtas pakėlimo mechanizmas dujų keltuvo principu, taip pat yra įrengta talpa susidėti patalynei ir kitiems miego atributams.

Papildomą minkštumą ir apimtis lovos šonuose suteikia super elastingo putų poliuretano sluoksnis kartu su ketursluoksniu uždangalu. Lovos suapvalinti kampai suteikia saugumo pojūtį ir leis Jums išvengti galimų traumų.

Tvirtos ir patikimos pakilusios lovos atramos suprojektuotos taip, kad jų nesimato iš jokios pusės. Ši lova taip pat netvirtinama: prie sienos ir tai yra didelis baldo privalumas, leidžiantis keisti lovos vietą kambaryje. Patogu palaikyti tvarką po lova. Galima padidinti levituojančios lovos efektą įrengiant papildomą apšvietimą, kuris gali būti labai efektingas Jūsų miegamajame.

Miegamojo lovos PRESTIŽAS 140 tvirtumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą suteikia gamybos metu naudojamos medžiagos: patentuotas metalinis pagrindas su dujų keltuvo principu, Austriškas akmuo KRONOSPAN, kokybiški baldiniai audiniai, sertifikuotas CertiPUR putų poliuretanas. Visos šios medžiagos yra saugios ir ekologiškos.

* Jeigu reikalinga papildoma paslauga, įrašykite ją į užsakymo komentarus.
* Išmatavimai pateikti preliminarūs ir gali svyruoti +/- 3 cm.
* Garantija 2 metai gamykliniam brokui. Prekėms, esančioms kategorijoje "Baldų išpardavimas" garantija netaikoma.
* Teikiama baldų surinkimo paslauga: vieno baldo surinkimas kainuoja 50 eurų (su PVM).
* Spalvos internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo realios spalvos dėl nustatymų jūsų kompiuteryje, telefone, planšetėje.
* Nuotraukos internetinėje parduotuvėje yra demonstracinio pobūdžio ir gali šiek tiek nesutapti su realia baldų išvaizda.
* Baldus pristatome iki laiptinės ar namo, arba iki kur gali privažiuoti mūsų krovininis transportas.
* Teikiama užnešimo paslauga: 1 aukštas – 10 eurų. Baldų pakėlimas liftu - 20 eurų.

Jums taip pat gali patikti…