Minkštas kampas Nikolette Gold

590,00

Ilgis, cm

331

Plotis, cm

179

Aukštis, cm

86

Miegamos dalies ilgis, cm

300

Miegamos dalies plotis, cm

163

Miegama dalis, cm

163×300

Patalynės dėžė

Taip

Pakėlimo mechanizmas

Taip

Gamintojas

Baltarusija

Pristatymo laikas

4 savaitės

Produkto kodas: eta-MINKSKAM-000001 Kategorijos: ,

Aprašymas

Minkštas kampas Nikolette Gold – tai prašmatnus baldas su didele miegamąja vieta, kurios ilgis yra 3 metrai, plotis – 163 cm. Tai daug didesni išmatavimai nei daugumos dvigulių lovų.

Minkštame kampe įtaisytos 938 nepriklausomų spyruoklių blokas ANTINOISE. Kiekviena spyruoklė įpakuota į medžiaginį maišelį taip atskiriant jas viena nuo kitos. Tokiu būdu baldas geriau prisitaiko prie Jūsų kūno formos sudarydamas ortopedinį efektą. Iš abiejų spyruoklių bloko pusių yra neaustinės medžiagos sluoksnis. Kitas – super elastingo poliuretano putų sluoksnis, kuris suteikia papildomo minkštumo ir komforto.

Dvi talpios patalynės dėžės suteikia galimybę sutalpinti keletą patalynės komplektų bei papildomų pagalvių. Universalus kampas gali būti transformuojamas. Dekoratyviniai paviršiai ant ranktūrių yra patogūs atsiremti bei patikimi pasidėti reikiamam daiktui.

Transformacinę sistemą EuroBook yra paprasta naudoti. Sofa – lova yra tokia didelė ir komfortabili, kad ant jos patogu bus įsitaisius ir sėdomis, ir gulomis, net ir nenuimant pagalvių. Galima rinktis patinkančios spalvos ir faktūros apmušalus. Dekoratyvinės siūlės ant minkštų baldo elementų apsaugo medžiagą nuo išsitampymo.

Minkštas kampas Nikolette Gold pagamintas su unikalia Sveiko miego technologija. Jį įvertins tie, kurie siekia harmonijos ir puikios savijautos!
Trans Eurobook

Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.
Gob Dzhins 01

Gob Dzhins 01

Gob Dzhins 4

Gob Dzhins 4

Gob Jelis 2 4

Gob Jelis 2 4

Gob Infiniti 08

Gob Infiniti 08

Gob Lazertach 3

Gob Lazertach 3

Gob Lazertach 2

Gob Lazertach 2

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Minkštas kampas Nikolette Gold”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *