Sofa lova Reloti 012

290,00

Plotis, cm

239

Gylis, cm

97

Aukštis, cm

113

Miegamos dalies ilgis, cm

200

Miegamos dalies plotis, cm

152

Miegama dalis, cm

152*200

Gamintojas

Baltarusija

Pristatymo laikas

4 savaitės

Produkto kodas: eta-SOFLOV-0000024 Kategorijos: ,

Aprašymas

Sofa lova Reloti 012 puikiai derinama šiuolaikiniuose interjeruose. Tai labai patogus modelis. Sofa pasižymi optimaliu minkštumu, kurį suteikia super elastingas į lateksą panašus putų poliuretanas ir nepriklausomų spyruoklių blokas ANTINOISE, išdėstytas visame sofos miegamajame paviršiuje.
Spyruoklės įtaisytos nepriklausomai viena nuo kitos ir idealiai prisitaiko prie kūno formos, suteikdamos ortopedinį efektą. Tokiu atveju Jūs galite visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis maksimaliu komfortu ilsintis. Sofa suprojektuota su plačiais ranktūriais, ant kurių galima pastatyti stiklinę. Jums tai leis atsipalaiduoti sėdint ant sofos, negalvojant kur pastatyti kavos puodelį.

Sofa lova RELOTI yra ne tik šiuolaikinis ir praktiškas , bet ir funkcionalus baldas. Dienos metu galima sofą naudoti kaip poilsio zoną, o naktį – kaip miegamąją vietą. Gaminys lengvai išlankstomas ir sulankstomas atgal naudojant patogų transformacinį mechanizmą. Po sėdimąja sofos dalimi yra 2 talpios patalynės dėžės. Jūsų pasirinkimui yra galimi 3 klasikinių spalvų apmušalų variantai.

Sofa lova RELOTI su unikalia Sveiko Miego technologija bus įvertinta tų, kurie siekia puikios savijautos ir harmonijos interjere.
Trans Eurobook 1

Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.
Gob Diva 01 06

Gob Diva 01 06

Gob Dzhins 01

Gob Dzhins 01

Gob Rv 1 A

Gob Rv 1 A


Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Sofa lova Reloti 012”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *