Sofa lova Palermo NEW (nepriklausomas spyruoklių blokas)

300,00

Plotis, cm

229

Gylis, cm

97

Aukštis, cm

98

Miegamos dalies ilgis, cm

200

Miegamos dalies plotis, cm

152

Miegama dalis, cm

152*200

Gamintojas

Baltarusija

Pristatymo laikas

4 savaitės

Produkto kodas: eta-SOFLOV-0000009 Kategorijos: ,

Aprašymas

Sofa lova Palermo NEW (nepriklausomas spyruoklių blokas) sudaryta iš nepriklausomų spyruoklių bloko  ANTINOISE. Tai yra vienas iš komfortiškiausių modelių, suteikiančių pilnaverčio miego ir poilsio galimybę. Nepriklausomų spyruoklių blokas suteikia sofai ortopedinį efektą ir atsparumą susidėvėjimui.

Sofa yra patogi kasdieniniam naudojimui.Kiekviena spyruoklė yra nepriklausoma nuo kitų spyruoklių dėka unikalaus jų tvirtinimo būdo. Taip spyruoklės geriausiai prisitaiko prie kūno svorio ir formos. Kūno organams ir stuburui suteikiama natūrali padėtis ramybės metu, taip užtikrinant nepriekaištingą kraujotaką ir kitus būtinus organizmo procesus.Patikimas  transformacinis mechanizmas EuroBook skirtas išlankstyti sofą į patogią lovą. Visame miegamosios vietos paviršiuje yra  550 spyruoklių.

Stilingas sofos dizainas papildytas dekoratyviniais apmušalais ant plačių sėdimųjų vietų ir atraminių pagalvių.Užsisakant sofą yra galimybė pasirinkti patinkančius apmušalus. Papildomos nedidelės ryškios pagalvėlės siūlomos kaip sofos aksesuarai. Jos suteikia gaminiui išraiškingumo ir papildomo patogumo. Talpi patalynės dėžė išlaisvina Jus nuo papildomų rūpesčių galvojant kur patalpinti patalynę ir pagalves.

Trans Eurobook 1

Spalvos pasirinkimą įrašykite į užsakymo komentarus.
Gob Savanna 124

Gob Savanna 124

Gob Savanna 119

Gob Savanna 119


Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Sofa lova Palermo NEW (nepriklausomas spyruoklių blokas)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *